אתם הולכים להתאהב בקיה נירו החדשה

קיה נירו החדשה בחניה

קיה נירו PHEV דור 2 – חווית נהיגה יוצאת דופן

כחמש שנים לאחר שנחתה לראשונה בישראל אנחנו גאים להציג לכם את קיה נירו החדשה, עם אפשרות לבחירה במנוע היברידי או במנוע חשמלי מלא.

נדמה כאילו כל דגם של קיה שמגיע לארץ, נדון להצלחה זאת בשל האמינות, הבטיחות ומגוון רכבים שיכולים להתאים לכל צורך של משפחה ישראלית. קיה נירו, היא רכב קרוסאובר שנחת בישראל כרכב היברידי ומיד כבש את הישראלים. כעת מגיע לארץ הדור השני, רכב קיה נירו EV6 משודרג, בטוח ויפה יותר מכל מה שהכרתם.

הפעם מציעה לכם קיה נירו דגם היברידי או בחירה בדגם חשמלי מלא, קיה נירו PHEV כדי לתת לכם את אפשרות הבחירה בין מעבר מלא או מעבר נוח יותר לקראת העידן שבו ישלטו רכבים חשמליים בשוק הישראלי. קיה נירו החדשה מגיעה מצוידת במיטב מערכות הבטיחות ועם ציון של 5 כוכבי בטיחות וציונים גבוהים בהגנה על מבוגרים, ילדים והולכי רגל. מעבר לכך היא משודרגת לעומת הדגם הקודם כמעט בכל היבט וניתן לומר שניתנה כאן תשובה מלאה לנקודות החולשה שאפיינו את הדגם הקודם.

רכב קיה חדש

כתקופה שבה יוקר המחיה ממשיך לטפס, את מחירי הדלק קצת קשה לחזות מראש מסתבר שרכבים היברידים או רכבים חשמליים יהפכו להיות הבחירה המועדפת בשל העובדה שמדובר ברכב חשמלי וחושב מכל מרכב חסכוני שיכול לחסוך לכם בעלויות השימוש והתחזוקה לאורך זמן.

אנחנו מזמינים אתכם למרכז השירות הצפוני של קיה, מוסך מורשה אילן נחימוב בע"מ, בו נשמח לאפשר לכם להתרשם מן הקיה החדשה וכמובן גם לבצע נסיעת מבחן ואנחנו בטוחים שהיא תהיה הבחירה המועדפת שלכם.