זו הכתובת שלכם כבעלי רכבים מתוצרת קיה או כמי שמבקשים לרכוש רכב קיה חדש

45123 f picanto pics 1 section2 exterior 51920x1200

רכבי קיה הפכו בשנים האחרונות לרכבים המבוקשים ביותר בקרב הנהגים הישראלים, לכן יש חשיבות רבה למקום שבו אתם מטפלים ברכב שלכם ובטח למקום שבו תוכלו להתרשם ממגוון רכבי קיה חדשים ולבחור את הרכב הבא שלכם. קיה צפון היא הכתובת שאתם פשוט חייבים להכיר

מחפשים לרכוש קיה חדשה?

זו כבר ללא ספק תופעה, אבל בכל קטגוריות הרכבים המוצעות לקהל הנהגים הישראלי יש ללא ספק מתחרה שכובשת את הבכורה בכל שנה מחדש. קיה, יצרנית הרכב הקוריאנית, היא ללא ספק הרכב המבוקש והמועדף בישראל במשך השנים האחרונות ונסיעה בכל כביש בישראל מפגיש אתכם עם היצע רכבים מגוון ורחב שמספק מענה לכל צורך שיש לכם כמשפחה או כנהגים בודדים. בקיה צפון, תוכלו לצפות במגוון הרכבים של קיה המשווקים כעת בישראל הכולל 12 דגמים לבחירה. יועצי המכירות והשירות בקיה צפון ישמחו לשבת איתכם ולספק לכם את כל המידע החשוב, את היתרונות בבחירה של כל רכב קיה חדש ואף לתאם לכם נסיעת מבחן כדי שתוכלו להרגיש את היתרונות של הרכב בנסיעה מעשית.

למה כדאי לכם לטפל במוסך מורשה?

במרכז השירות קיה צפון, תוכלו ליהנות משירות מוסך מורשה לרכבי קיה ברמה הגבוהה ביותר, תוך שימוש בטכנולוגיה מתקדמת ולדרישות היצרן. בכל יום מחדש אנחנו פוגשים לקוחות ששואלים אותנו מדוע כדאי גם היום לבחור במוסך מורשה קיה ולא לטפל במוסך רגיל, אז החלטנו לספק לכם כמה נקודות חשובות: נקודה ראשונה היא החלקים, מוסך מורשה קיה חיפה מחזיק במלאי בכל עת חלפים מקוריים כך שתוכלו ליהנות מטיפול מקצועי ולהיות בטוחים שברכב שלכם מותקנים חלפים מקוריים. נקודה שניה היא אבחון התקלה, במוסך מורשה קיה אתם זוכים לאבחון מקצועי של התקלה אשר מתבסס על ציוד רלוונטי ואבחנה מתקדמת שמאפשרת לכם לקבל תמונה אמיתית על רכב הקיה שלכם. נקודה שלישית וחשובה היא ללא ספק מידת המקצועיות של הצוות, בקיה צפון אתם זוכים לטיפול של אנשי מקצוע מוסמכים בהתאם לתנאי היבואן שעברו הכשרה ייעודית לעבודה בכל אחת המחלקות – מוסך, שירותי צבע ופחחות.

מוסך מורשה קיה צפון

הרכב שלכם הוא ללא ספק אחד הנכסים החשובים ביותר עבורכם בעולם, הן מבחינת ניידות, עצמאות וכמובן גם ערך כספי. טיפולים בקיה מוסך מורשה מתבצעים בהתאם להוראות היצרן, מה שמבטיח לכם בלאי מופחת ואמינות מרבית ממנה תוכלו ליהנות בשעה שאתם בוחרים ברכב קיה. טיפול ברכב שלכם דורש מקצועיות רבה, כאשר אתם בוחרים במוסך מורשה קיה צפון אתם למעשה זוכים לאנשי מקצוע מוסמכים אשר פוגשים רכבים דומים לרכב שלכם בכל יום מחדש, הניסיון והמקצועיות שלהם מעניקים לכם טיפול מהיר, מדויק, שקט נפשי וכמובן אחריות על העבודה ועל החלקים ואלה ללא ספק דברים חשובים כשמדובר על הכלי שמסייע לנו בהתניידות ביומיום.

יש לכם קיה? אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר

אם אתם מתגוררים באזור חיפה והצפון ואתם בעלים של רכב מתוצרת קיה אין לנו ספק שאתם מכירים את קיה צפון, מוסך מורשה קיה חיפה שבו אתם נהנים ממעטפת שלמה של שירותים. בקיה צפון אתם יכולים ליהנות מאולם תצוגה מרהיב עם אפשרות לבצע נסיעת מבחן וכן לקבל שירות במרכז המתקדם של רכבי קיה עם מחלקות מוסך, פחחות וצבע ברמה הגבוהה ביותר והכל בהתאם להנחיות היצרן מה שמבטיח לכם אחריות ושירות ללא פשרות.