מוסך קיה חיפה והקריות

carform

מכוניות קיה נחשבות לפופולריות בישראל בגלל האמינות והנוחות שלהן והן מקבלות שירותי תיקון ותחזוקה שוטפת רק אצל מכונאים מורשים. מוסך קיה חיפה מציע לבעלי קיה את כל השירותים הרגילים שהם מקבלים לטיפול בבעיות שונות וגם לטיפולים השוטפים ולבדיקות התקופתיות לקראת הטסט. מלבד היתרון הגדול של היותו מוסך מורשה, מקפידים אנשי מוסך קיה להעניק שירות מסור לכל מי שמחפש את המגוון הגדול ביותר של שירותים, מפחחות וצבע ועד חשמל. השירות ניתן לכל הדגמים בלי יוצא מהכלל וכולל בדיקות יסודיות כדי למנוע תקלות וכשל במערכות הרכב.

שירות לקוחות אדיב גם במוסך

מוסך קיה קריות מוכיח שאפשר לקבל שירות לקוחות אדיב גם במוסך, בניגוד למיתוס שהמוסך הוא חוויה לא נעימה. במוסך זה מקבלים אתכם בחיוך ועושים הכל על מנת למצוא כל מה שצריך לתקן בכל תחום. כל אנשי המקצוע של מוסך קיה הוכשרו לתפקידם והם מוסמכים לא רק כמכונאי רכב אלא במיוחד לטיפול בדגמי קיה. אצלם תמצאו את כל הידע והניסיון שנדרש על מנת לומר לכם במדויק מה לא בסדר ברכב שלכם מבלי לספר סיפורים או להמציא בעיות. במוסך זה תקבלו מידע אמין ואחראי ותוכלו לדעת מה קורה ברכב שלכם וכמה זמן ייקח לתקן אותו. זה בדיוק מה שמחזיר את האמון של הלקוחות במוסך ומחזיר אותם אלינו פעם אחר פעם.

כל סוגי התיקונים

באולם התצוגה הגדול של מוסך מורשה קיה קריות אפשר לראות את הדור החדש של מוסכים בפעולה. מלבד אולם תצוגה להתרשמות אפשר לקבל נסיעת מבחן בכל דגם שתרצו יחד עם ליווי אישי צמוד של איש המוסך שייתן לכם את כל המידע שנחוץ לכם כדי להחליט. תוכלו להתרשם מניסיון מחוויית הנהיגה ברכב קיה ולראות כיצד אנחנו ניגשים לבדיקת הבעיות והליקויים בעזרת טכנולוגיה מתקדמת וחדישה. אנחנו יכולים למצוא כל בעיה בקלות בעזרת המתקנים החדישים שבהם משתמשים היום וזה עובד לטובת הלקוחות. מוסך קיה מדגים בשטח את המכונאות של העידן החדש שעובד מצוין כדי להבטיח לנהגים היום רכב אמין, בטוח, מתוחזק היטב ועומד בכל דרישות התקנים והחוק.