מנצחת פעם אחר פעם, מסתבר שנוחות וטכנולוגיה הן לא מילים גסות

kia-niro-de-overview-01-w

הישראלים אוהבים את קיה נירו

אין ספק שבשוק הרכב קטגוריית הרכבים שנמצאת בצמיחה מתמדת בשנים האחרונות היא הרכבים ההיברידיים, רכבים אשר משלבים למעשה בין מנוע בעירה ובין מנוע חשמלי. שילוב הפעולה בין שני המנועים הללו מספק למעשה יתרון בשעה שסוללות המנוע החשמלי נטענות בשעת הנסיעה שלנו, התוצאה? חיסכון בדלק בעידן שבו צמד המילים יוקר מחייה נשמע בכל פינה בישראל. בדיקות ומחקרים מצביעים על חיסכון בדלק של בין 30-40% אחוזים בתצרוכת הדלק לעומת מנוע בנזין רגיל, בעיקר בנסיעה עירונית. מבין שלל הרכבים שמוצעים בישראל בקטגוריית הרכבים ההיברידים אין ספק שאחד מושך את תשומת הלב של הישראלים והוא KIA NIRO.

קיה נירו היברידי הרכב המומלץ בישראל

אחת המכוניות הפופולאריות בישראל היא ללא ספק קיה נירו, אשר ניתן היה להשיגה כקיה נירו חשמלי, קיה נירו היברידית וקיה נירו פלאג אין. רכבי קיה כבשו את השוק הישראלי בכל קטגוריה בה הם מתחרים, כאשר השילוב בין נוחות, טכנולוגיה ומגוון רכבים הפכו את קיה נירו למבוקשת במיוחד. הקיה החדשה מאובזרת בכל מערכות הבטיחות הקיימות לכם בשוק הישראלי ומהדגמים היוצאים זאת לצד שדרוגים שנעשו כדוגמת מסך גדול יותר, תאורת לד ועוד שלל פינוקים שמוצעים בהתאם לדגם שבו אתם בוחרים.

קיה נירו חשמלי

למרות שהמראה שלה שונה במקצת, קיה נירו חשמלית מכילה את אותה יחידת הינע מהדגם הקודם עם מנוע בהספק של 204 כוחות סוס המצויד בסוללה בגודל של 64 קילו וואט שעה. אחד הנתונים החשובים ביותר בנוגע לרכבים חשמליים הוא טווח הנסיעה המתאפשר לאחר טעינה מלאה של הסוללה, בדגם החדש מדובר על כ 420 ק"מ.

קיה נירו פלאג אין

דגם הפלאג אין של קיה נירו גם הוא שונה מבחינת המראה והעיצוב, אך לא מבחינת מנוע 1600 סמ"ק לצד סוללה בגודל 8.9 קילו וואט שעה המאפשר טווח נסיעה של עד 49 קילומטרים.

קיה נירו היברידי

אנו מאמינים שמדובר בדגם הפופולארי לעת עתה, עם סוללה בגודל 1.56 קילו וואט שעה לצד מנוע 1600 סמ"ק. גם בדגם חדש זה המערכת המכאנית זהה לעומת העיצוב החיצוני והפנימי שעברו שדרוג.

רכב הקרוסאובר הבא שלכם

בשנים האחרונות רכבי הקרוסאובר כובשים את כבישי ישראל, ניתן לראות אותם שולטים בעת נסיעה על הכביש או בעת חניה בכל מגרש חניה. הישראלים הבינו את היתרון והנוחות שרכבים אלה מציעים ולכן קל להבין מדוע קיה נירו מצליחה כל כך, באמצעות טכנולוגיה מתקדמת, חיסכון בדלק והכי חשוב נוחות נסיעה ומערכות בטיחות מתקדמות היא ללא ספק הבחירה הנכונה עבור הרכב הבא שלכם. קיה נירו החדשה ללא ספק מעניקה לכם את התמורה הגבוהה ביותר לכסף שלכם, בדמות רכב היברידי מתקדם, מעוצב, בטיחותי וטכנולוגי לעומת היצע הרכבים שמתמודד עימו על הבכורה בשוק הישראלי. בקיה צפון, מרכז השירות והמכירות המתקדם והמקצועי של קיה, תוכלו ליהנות משירות ומכירה לכל דגמי קיה ובהם גם לקיה נירו. יועצי המכירות ישמחו לתאם עבורכם נסיעת מבחן, להסביר לכם על היתרונות ולספק לכם את השירות המקצועי והאיכותי ביותר.