עם מגוון דגמים שמתאימים לכל צורך קיה כבשה את שוק הרכב הישראלי בסערה ולא מתכוונת לעצור

Kia חיפה

כולנו חולמים על רכב חדש, רכב שיספק לנו מענה לצרכים המשתנים שלנו בין אם כרווקים ובין אם כמשפחה. אנחנו מנסים לבחור מבין שלל יבואנים ודגמים כדי לעשות את הבחירה הנכונה, כזו שתספק לנו חוויית נהיגה לאורך שנים וכמובן בשילוב של שירות מוביל אם חס וחלילה נזדקק לתיקונים.

קיה הגיעה לשוק הישראלי לראשונה בשנת 2010 ומאז באמצעות היצע דגמים נרחב המותאם לכל פלח בחברה הישראלית היא הצליחה להכנס ללב שלנו ולהפוך למכונית המומלצת בישראל, כאשר במשך מספר שנים היא אף מובילה את טבלת המכירות. הדגמים החדשים של קיה, בין אם מדובר בקיה פיקנטו, קיה סלטוס, קיה סטוניק או קיה נירו מגיעים מצוידים במיטב האבזור והבטיחות הקיימים בעולם הרכב והם ללא ספק הרכבים המבוקשים ביותר במשק הישראלי ואין ספק שגם המומלצים ביותר מבין היצע הרכבים הגדול בישראל.

לא משנה באיזה מהדגמים של קיה תבחרו, אתם תהנו מחוויית נהיגה לצד שירות מוביל וללא פשרות מה שהופך את הבחירה בקיה לבחירה הנכונה ביותר. למעלה מעשור של פעילות בישראל הפכו את קיה למכונית המבוקשת ביותר בכל קטגוריה. קיה פיקנטו הפכה לרכב המייצג את קטגוריית הרכבים הקומפקטים, קיה ספורטאז למייצגת את קטגוריית רכבי ה SUV , הניסיון האמינות והחדשנות של רכבי קיה הם מה שמספק לכם את הביטחון לבחור בה כרכב הבא שלכם.