קיה פיקנטו המנצחת הרשמתי לנסיעה עירונית בעיר

קיה פיקנטו המנצחת הרשמתי לנסיעה עירונית בעיר

למה כולם כל כך אוהבים את קיה פיקנטו?

נדמה שמהרגע שבו היא נחתה בישראל זו הייתה התאהבות ממבט ראשון, היא כבשה את ליבם של הישראלים והפכה כמעט בין לילה לרכב המוביל בקטגוריית רכבי המיני בישראל. רכב קטן, זריז, חסכוני המתאים במיוחד במידות שלו לנסיעה עירונית כרכב משפחתי שני או רכב לילדים. בשונה מהמתחרות היא נראתה שובבה, קטנה וכנראה שזו הסיבה ש KIA PICANTO הפכה להיות הבחירה המועדפת בישראל.

קיה פיקנטו יד 2

כיצד יודעים שרכב מסוים הוא להיט? באמצעות בחינה של שוק יד 2 ובדיוק כאן ניתן לגלות שמדובר ברכב סחיר שהישראלים מחפשים. המחיר הזול שלו, הגודל שמתאים לחניה בכל מקום וגם היצע המנועים הפכו אותו למבוקש במיוחד בקרב כל משפחה ישראלית שמחפשת רכב נוסף למשפחה או רכב שעליו ייסעו הילדים.

מה הופך את קיה פיקנטו 2022 למיוחדת כל כך?

אולי דווקא נתחיל מפנים הרכב, למרות שנדמה שמידותיה של קיה פיקנטו הן קטנות ארבעה נוסעים יכולים לשבת בו בצורה נוחה וזה מפתיע. בעיצוב הפנימי תזכו ללא מעט פינוקים כדוגמת מסך מולטימדיה צף בגודל 8 אינץ, מערכת בקרת אקלים לשליטה והתאמה של הטמפרטורה הפנימית בתוך הרכב, שקעי USB כי מי מאיתנו לא רוצה להטעין את הטלפון הנייד או לשמוע מוסיקה דרך הטלפון. כמובן שאתם תיהנו מפינוקים עיצוביים כדוגמת הגה וידית הילוכים מצופים עור, שליטה על המערכות השונות מבלי שתצטרכו להסיר את הידיים שלכם מההגה, מצלמת חנייה אחורית שתסייע לכם לחנות בצורה זהירה ובטוחה, הנעה ללא מפתח ועוד כמה הפתעות שנשאיר לכם לגלות.

ומה מחכה לכם מבחינת הביצועים?

קיה פיקנטו החדשה מגיעה עם מנוע בנזין בנפח 1197 סמ"ק, אשר מגיע עם תיבת הילוכים רובוטית. צריכת הדלק הממוצעת בהתאם לנתוני היצרן עומדת על 17 ק"מ לליטר וזה חשוב עבור כל אחד מאיתנו בעיקר בתקופה שכולנו מדברים על יוקר המחיה. הרכב הוא קל, זריז, חסכוני ומאפשר לכל אחד ליהנות הן בנסיעה עירונית והן בנסיעה בינעירונית. אם נדמה לכם שמדובר ברכב לנשים בלבד אתם תופתעו כמה גברים נוהגים כיום בישראל על רכב קיה פיקנטו.

היכן ניתן לרכוש קיה פיקנטו יד 2 או להתחדש בקיה פיקנטו החדשה?

במרכז השירות המתקדם, החדשני עם אנשי המקצוע של קיה בצפון אתם יכולים למצוא גם רכבי קיה מיד 2 וגם לצפות ברכבים החדשים ואף לתאם לעצמכם נסיעת מבחן. במרכז השירות הצפוני של קיה צפון אתם זוכים בשירות אישי וליווי בכל שלבי התהליך מהרגע שבו אתם רוכשים את קיה החדשה וכמובן בכל שירות שתזדקקו לבצע עבור הרכב שלכם. בנוסף לכך תוכלו ליהנות כמובן גם משירות אישי שאנו מעניקים לכל לקוחות קיה צפון, במסגרתו יגיע עד אליכם לבית או לעבודה נהג וייקח את הרכב שלכם לטיפול או לטסט, הכל כדי שאתם תוכלו להמשיך את שגרת היומיום שלכם. זה הזמן שלכם להגיע ולמצוא את הרכב המתאים ביותר עבורכם מבין הדגמים הרבים שמציעה כיום קיה בשוק הישראלי, הן ברכבי יד 2 והן ברכבים חדשים. אז איזו קיה מתאימה לכם?