רכב עיר מומלץ

kia-picanto

אתם מכירים את ההרגשה שבה אתם שוברים את הראש איזה רכב כדאי לקנות? מה באמת הרכב המומלץ במיוחד לנסיעה בכבישי העיר שהופכים משנה לשנה לעמוסים יותר ויותר ומקשים עליכם למצוא חניה בין אם אתם בדרך לעבודה, בדרך לאסוף את הילדים מבית הספר או החוג וכמובן בדרך לקניון.

כבישי העיר העמוסים, הצפיפות הגדולה וכמות הרכבים הגדולה שעולה בכל שנה על הכביש מחייבת להסיר את הרגש ולבחור בצורה הגיונית. אתם מחפשים כיום רכב קטן וחסכוני שיוכל לתת לכם מענה לכלל הצרכים: חוויית נסיעה, עיצוב חדשני חיצוני ופנימי, מערכות טכנולוגיות מתקדמות, רמת בטיחות גבוהה שתוכל לשמור עליכם ועל הילדים וכמובן גם רכב חסכוני בתקופה שיוקר המחיה מרקיע שחקים ולא נדמה שהולך לעצור בקרוב.

אם תשבו ותבחנו את כל הנתונים תבינו במהרה כי קיה פיקנטו החדשה היא התשובה היחידה, לא בכדי מדובר במכונית המיני הנמכרת בישראל כבר למעלה מעשור עם חציית רף של 100 אלף רכבים חדשים בתקופה הזו. אפשר לומר שרכבי KIA כבשו אתכם, במשך שנים רבות נסיעה בכבישי ישראל מפגישה אתכם עם דגמים שונים של יצרנית הרכב הקוריאנית בכל קטגוריה אפשרית, לצד האמינות והבטיחות אפשר להבין מדוע אתם אוהבים את KIA.

אז רגע לפני שאתם עושים את הבחירה אנחנו מזמינים אתכם להתאהב ברכב העיר המומלץ ביותר, קיה פיקנטו החדשה עם עיצוב, מנוע חסכוני ומערכות בטיחות מתקדמות היא ללא ספק הרכב הנכון עבורכם וכל מה שעליכם לעשות זה לקפוץ למרכז KIA צפון וליהנות מחוויה שונה מכל מה שהכרתם החל מרגע בחירת הרכב החדש וכלה בשירות שיינתן לכם לכל אורך הדרך כדי להבטיח שתיהנו מחוויית נהיגה שונה מכל מה שהכרתם.