רכישת רכב קיה חדש 0 קילומטר

45123_f_picanto_pics_1_interior_1920x1200

מהרגע שיצרנית הרכב הקוריאנית החלה לשווק את דגמי הרכבים שלה בישראל, היא הפכה לאחת המכוניות המבוקשות ביותר ולחלומם של ישראלים רבים שמעוניינים לרכוש רכב חדש מהחברה. היצע הרכבים המגוון של קיה מאפשר לכל ישראלי או ישראלית למצוא פתרון לצרכים האישיים שלו, החל מרכבי מיני וכלה ברכבי מיניוואן מבוקשים.

האם אתם מסוגלים לדמיין את כבישי ישראל ללא מכונית המיני הנמכרת ביותר, קיה פיקנטו שהפכה לבחירה המועדפת כרכב שני או כרכב מיני עבור כל מי שאינו נוסע בכבישים בין עירוניים ומבלה את מרבית זמנו בערים הצפופות בישראל. בקטגוריות רכבי ה SUV ניתן לראות כיום על הכבישים את קיה סלטוס או קיה סטוניק שהפכו לרכבים מבוקשים בעיקר בשל אבזור עשיר ומערכות בטיחות דינמיות שזכו לציונים גבוהים במבחני ריסוק.

איך אפשר בלי פתרון מושלם גם עבור רכב היברידי, קיה נירו היא אחד הפתרונות הכי משתלמים אשר מספקים לכם נסיעה מפנקת וחסכונית. השאלה היחידה שאתם צריכים לשאול את עצמכם כשאתם מעוניינים לרכוש רכב קיה חדש מהחברה היא באיזה רכב לבחור? כמובן שאת הפתרון תוכלו לגלות באמצעות ביקור באולם התצוגה החדש של קיה צפון, בו תוכלו גם לקיים נסיעת מבחן שתעזור לכם לבחור את רכב קיה החדש שלכם.